خرید رنگ پلی اورتان | قیمت رنگ پلی اورتان

خرید رنگ پلی اورتان | قیمت رنگ پلی اورتان

20 شهریور 1400 0

خرید رنگ پلی اورتان | قیمت رنگ پلی اورتان

تیم مدیریتی

رنگ‌ های صنعتی مایع می‌باشند و زیرسازی در این رنگ بسیار مهم است.برای محیط‌های صنعتی و محافظت محصولات صنعتی از رنگ‌های صنعتی استفاده می‌شود. ویژگی رنگ صنعتی   با توجه به پایه رزین و نوع رنگ دانه و مواد افزودنی آن‌ها متفاوت می‌باشند و هرچه به لایه های زیری مثل پوشش اصلی و آستری نزدیک شویم تنوع بیشتر می‌شود.

به دلیل ثبات رنگ‌های صنعتی  و ماندگاری خوب قیمت بالایی دارند که در مدت زمان‌های طولانی تغییر رنگ نمی‌دهند و دارای مزیت‌های قابل توجهی مانند چسبندگی قوی، استقامت بالا، مقاومت در برابر حلال و عامل خورنده می‌باشد.

خرید رنگ پلی اورتان

رنگ رویه پلی اورتان سفید با هاردنر جمیل   22 کیلویی

رنگ رویه پلی اورتان سفید با هاردنر جمیل 22 کیلویی

2,950,000 تومان
کد محصول 77
بسته بندی محصول حلب (۲۵ کیلیویی)
فام رنگ سفید
رنگ محصول سفید

 

انواع رنگ های صنعتی

رنگهای صنعتی یک جزئی و دو جزئی هستند. رنگ‌های 2جزئی مانند رزین اپوکسی و  رزین پلی اورتان، از 2 بخش جدا ساخته می‌شود.

بخش اول پایه و بخش دوم سخت کننده می‌باشد که شرکت تولید کننده این نوع رنگ را در ظرف‌های جدا تولید میکند و صرف کننده هنگام استفاده آن‌ها را باهم ترکیب می‌کند.

 

رنگ های صنعتی به 6 دسته تقسیم می‌شود

1.رنگ اپوکسی

رنگ اپوکسی یا پوشش کف اپوکسی جزرنگ‌های صنعتی 2 جرئی می‌باشد که ترکیبی از رزین اپوکسی و سفت کننده است تا بتواند یک روکش محکم باشد. رزین موجود در رنگ باعث براقی سطح و اپوکسی در برابر لکه و خراش‌های سطحی مقاوم می باشد.

رنگ اپوکسی به دلیل مقاومت و با دوام بودن در برابر خراش و لکه برای کف گاراژ، آشپزخونه، پارکینگ، زیر زمین و پوشاندن کف استفاده می‌شود.

اپوکسی جانشین مناسبی برای رزین آلکید هوا خشک است.

 

2.رنگ‌ پلی اورتان

پلی یورتان یا پلی اورتان از رنگ‌های صنعتی 2 جزئی بر پایه رزین پلی اورتان است که زمان خشک شدن آن بسیار کم است و در برابر نور خورشید، اسید، باز و مواد شیمیایی مقاوم می‌باشد و ضربه پذیری بالایی دارد.

به دلیل مقاومت و چسبندگی بالا که دارد آخرین لایه رنگ روی سطوح می‌باشد.

کاربرد رنگ پلی یورتان در بیمارستان ها، آزمایشگاه، نرده‌های آهنی، کشتی، تانکر، قطعات خودرو و ماشین آلات کشاورزی است.

قیمت رنگ پلی اورتان

 

رنگ رویه پلی اورتان سفید با هاردنر جمیل   22 کیلویی

رنگ رویه پلی اورتان سفید با هاردنر جمیل 22 کیلویی

2,950,000 تومان
کد محصول 77
بسته بندی محصول حلب (۲۵ کیلیویی)
فام رنگ سفید
رنگ محصول سفید

خرید رنگ پلی اورتان| خرید رنگ پلی اورتان فلز

3.رنگ‌ ترموپلاست

از رنگ‌های یک جزئی می‌باشد که روی سطوح سیمانی و آسفالت به کار می‌رود زیرا چسبندگی بالا، ضربه پذیری بالا و در سایش مقاوم است. رنگ ترموپلاست مخصوص جاده است.

 

4.رنگ‌ کوره‌ای 

رنگ کوره‌ای یا رنگ پودری به 2 صورت مایع و پودر تولید می‌شود. این رنگ با حرارت بالا خشک می‌شود و به علت مقاومت بالا در برابر عوامل خارجی مانند آب و هوا و انواع شوینده ها برای لوازم خانگی، اتومبیل سازی، کابینت سازی، صنایع فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

فروش رنگ پلی اورتان

5.رنگ‌ مقاوم حرارت

از رزین هایی بر پایه معدنی استفاده می‌شود و دمایی بین 200 تا 600 درجه سانتی گراد را میتواند تحمل کند در صورتی که تحمل گرمایی اپوکسی و پلی اورتان بین 100 تا 120 درجه می‌باشد. رنگ های مقاوم حرارتی روی سطوحی که در در مقابل دمای بالا قرار می‌گیرند مانند دیواره داخل کوره، دودکش، دیواره داخلی شومینه و وسایل کارخانه های شیمیایی استفاده می‌شود.

 

6.رنگ آلکیدی هوا خشک

این رنگ‌ها بر پایه رزین آلکیدی هستند که نیازی به زیر سازی ندارن و در هر شرایط آب و هوایی خشک می‌شوند.

چسبندگی قوی، ماندگاری و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی از دیگر ویژگی‌های بارز این رنگ می‌باشد و در تجهیزات اداری، ساختمانی و وسایل پارک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رنگ‌های هوا خشک انواع مختلفی دارد.

 

خرید رنگ اپوکسی

دیدگاه شما درباره این مطلب