رنگ صنعتی

برای خرید رنگ صنعتی می‌توانید از طریق محصولات در پایین صفحه اقدام کنید یا با شماره
۰۲۱-۲۲۰۹۳۰۴۳ تماس بگیرید و (مشاوره رایگان برای خرید رنگ ساختمانی) دریافت کنید.

رنگ جمیل یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین رنگ ها برای نقاشی ساختمان است.

فیلتر محصولات

رنگ محصولات

نوع بسته بندی

Showing 1-9 of 9 items.
18
72
73
74
75
76
77
78
87
کیفیت محصولات رنگ جمیل

خرید رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی به دلیل کاربردهای فراوانی که در امور خدماتی و صنعتی دارند؛ جزء پرمصرف ­ترین رنگ­ ها به شمار می­ روند. می توان با خرید رنگ صنعتی باعث جلوگیری و افزایش مقاومت لوله ها، مخازن و لوازم ساختمانی شد. همچنین اینگونه رنگ ها در صنایع زیر نیز کاربرد های فراوانی دارد.
  • برای وسایل کشاورزی
  • در صنعت خودروسازی و ماشین آلات
  • برای ساخت بدنه کشتی
  • در صنعت مواد غذایی مانند کنسروها
  • استفاده در سطوح سیمانی و فلزی
 

ویژگی رنگ های صنعتی

استحکام، میزان چسبندگی و افزایش مقاومت رنگ های صنعتی نسبت به عوامل آسیب زننده، جزء مواردی است که باعث می شود افراد اقدام به خرید رنگ صنعتی کنند.
این ویژگی ها باعث ایجاد وجه تمایز بین خرید رنگ ساختمانی و صنعتی شده اند، که باید با توجه به کاربردی که مورد نیاز است آن را تهیه کنید.

انواع رنگ صنعتی
در خرید رنگ صنعتی دقت کنید که این شاخه از رنگ ها انواع مختلفی دارند که به طور کلی به 4 دسته تقسیم می شوند:
  1. رنگ هوا خشک
  2. رنگ سوله الکیدی
  3. رنگ سری خشک
  4. رنگ الکیدی آکرولیک پایه آب
 

رنگ هوا خشک

یکی از انواع رنگ های صنعتی، هوا خشک است. این نوع رنگ به دلیل خشک شدن سریع، کاهش آلودگی محیط زیست و هزینه مناسب آن، برای استفاده در محصولات فلزی کاربرد فراوانی دارد.
اگر زمان کمی برای توسعه و یا بهره­ برداری در پروژه ­های خود دارید؛ پیشنهاد می­ کنیم از رنگ هوا خشک صنعتی استفاده نمایید تا بتوانید در زمان کوتاهی پوششی مستحکم را تولید کنید.

رنگ سوله الکیدی

رنگ سوله جزء رنگ­های صنعتی پرفروش محسوب می­ شود که در این بین سوله الکیدی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. رنگ سوله به دلیل ویژگی بارز و منحصر به فردی که دارد، باعث جلوگیری از آسیب هایی مانند خوردگی فلرات و یا زنگ زدگی آنها می ­شود. همین موضوع باعث شده است که این نوع رنگ در صنعت ساختمانی طرفداران زیادی پیدا کند.
این رنگ علاوه بر اینکه سریع خشک می شود، در افزایش طول عمر محصولات فلزی نیز تاثیرگذار است. همچنین می­ توانید برای جا به جایی و نصب سازه­ های فلزی از سوله الکیدی به عنوان محافظ از محصولاتتان نیز استفاده نمایید.
رنگ سوله الکیدی برای سازه­ های فلزی، امور تاسیساتی مرتبط با ساختمان ها و محصولات صنعتی بسیار مناسب است.

رنگ الکیدی آکرولیک پایه آب

رنگ الکیدی با پایه آب کاربرد فراوانی دارد. با گذشت زمان رنگ­ هایی که نیاز به حلال تینر و یا نفت داشته­ اند کمرنگ شده و به جای آنها رنگ­ هایی با پایه آب کاربرد بیشتری پیدا کرده است.
یکی از مزیت ­های مهم در رنگ هایی با پایه آب این است که مانند گذشته باعث الودگی محیط زیست نمی ­شوند. از این نوع رنگ برای سطوح ساختمانی، سیمانی، گچی، آجری و حتی می­ توانید برای نمای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده نمایید.
اینگونه رنگ­ ها بخاطر وجود حلال آب از بوی کمتری نسبت به رنگ­ هایی با حلال تینر برخوردار هستند. همچنین بخاطر سرعت خشک شدن سریع آنها می ­توان بخش زیادی از سطوح را در روز رنگ کرد.
یکی دیگر از ویژگی ­های ممتازی که باعث شده است خرید رنگ صنعتی با پایه آب رونق پیدا کند؛ امکان شستشو و تمیز کردن آسان آن است.
علاوه بر آن، این نوع رنگ در تماس با محیط­ های رطوبتی بسیار مقاوم بوده و ترمیم سطوحی که از رنگ­ های صنعتی با پایه آب استفاده می­ کنند؛ به راحتی امکان ­پذیر است.

رنگ سری خشک

رنگ­ های سری خشک نیز جزء رنگ ­های الکیدی صنعتی می ­باشند که می ­توانند برای محافظت بیشتر از محصولات فلزی شما کاربرد فراوانی داشته باشند.

راهنمای خرید

در انتها، با توجه به بودجه و کاربرد و ویژگی ­های هر نوع از رنگ­ های صنعتی می توانید اقدام به خرید نمایید. رنگ جمیل برای رفاه حال مشتریان خود، ضمانت پس از فروش را بر روی محصولات قرار داده است تا بتوانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید رنگ صنعتی کرده و از زنگ زدگی و آسیب­ های احتمالی در خصوص محصولات ساختمانی و فلزی جلوگیری نمایید.
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص انتخاب رنگ های صنعتی دارید؛ می­ توانید همه روزه در ساعات اداری با پشتیبانی رنگ جمیل تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.