رنگ ترافیکی

برای خرید رنگ ترافیکی می‌توانید از طریق محصولات در پایین صفحه اقدام کنید یا با شماره
۰۲۱-۲۲۰۹۳۰۴۳ تماس بگیرید و (مشاوره رایگان برای خرید رنگ ساختمانی) دریافت کنید.

رنگ جمیل یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین رنگ ها برای نقاشی ساختمان است.

فیلتر محصولات

رنگ محصولات

نوع بسته بندی

Showing 1-11 of 11 items.
19
20
21
22
23
24
61
62
63
69
70
کیفیت محصولات رنگ جمیل

خرید رنگ ترافیکی

ما هر روزه شاهد طیف وسیعی از رنگ های ترافیکی در محیط پیرامون مان هستیم اما به دلیل کاربردی که این نوع از رنگ ها دارند؛ باعث شده است که خرید رنگ ترافیکی مشتریان خاص خود را پیدا کند.
مهمترین کاربرد رنگ ترافیکی در خط کشی خیابان ها و گذرگاه های پر تردد است. به طور کلی در هر جایی که رفت و آمد زیادی وجود دارد و نیاز به استفاده از رنگی با ماندگاری بالا دارید؛ می توانید از رنگ ترافیکی استفاده نمایید. به عنوان مثال، برای هدایت ماشین ها برای پارک در مکانی مناسب در پارکینگ های عمومی می توان از این نوع رنگ استفاده کرد.

انواع رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی انواع گوناگونی دارد که با توجه به ویژگی های هر نوع از آنها می توانید مناسب ترین رنگ ترافیکی را انتخاب نمایید.
انواع رنگ های ترافیکی عبارت اند از:
  • رنگ ترافیک سرد آکرولیک
  • رنگ ترافیک کلروکائوچو
  • رنگ ترافیک دو و سه جزئی
  • رنگ ترافیکی گرم
 

رنگ ترافیک سرد آکرولیک

رنگ های ترافیک سرد به دلیل هزینه مناسبی که نسبت به سایر رنگ های ترافیکی دارند و همچنین استفاده راحت تر از آن ها، در کوچه های فرعی و پارکنینگ های شخصی کاربرد زیادی دارد. اما این نوع رنگ عمر کوتاه تری داشته و معمولا ماندگاری آنها بین 6 ماه تا 1 سال است. از همین رو، بهتر است در مکان هایی که تردد و عبور و مرور کمتری دارد؛ از آنها استفاده کرد. در خرید رنگ ترافیکی دقت کنید که این نوع رنگ نیز انواع گوناگونی دارد و باید رنگی متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید. برای این منظور اگر نیاز به راهنمایی دارید؛ می توانید با رنگ جمیل تماس گرفته تا با توجه به ویژگی های رنگ های ترافیکی، کارآمد ترین و مناسب ترین انها را به شما معرفی نماییم.

رنگ ترافیک کلروکائوچو

رنگ ترافیک کلروکائوچو به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند مقاومت بالا در برابر نور خورشید، امکان استفاده از آن در آسفالت ها، دارای درصد بالای چسبندگی و خشک شدن سریع آنها باعث استفاده این نوع رنگ ترافیکی برای خطوط فرودگاهی و بزرگراه ها شده است. می توان طول عمر این نوع رنگ را نسبت به سایر رنگ های سرد ترافیکی بیشتر عنوان کرد.

رنگ ترافیک دو و سه جزئی

رنگ ترافیک دو و سه جزئی جزء رنگ های پرکاربرد در خانواده رنگ های ترافیکی محسوب می شود. دلیل این موضوع نیز ماندگاری بیشتر آنها نسبت به رنگ های سرد است. اما نکته ای که باید برای استفاده از آنها مد نظر داشت این است که رنگ دو و سه جزئی ترافیکی فقط بر روی آسفالت قابل اجرا است و نمی توان از آنها برای سطوح بتونی استفاده کرد.
از ویژگی هایی که باعث شده است ترافیک دو و سه جزئی محبوبیت زیادی پیدا کند؛ این است که آنها نیاز به حلال ندارند. به همین دلیل می توان در هنگام خط کشی با ضخامت بالایی از آنها استفاده کرد که این موضوع باعث صرفه جویی و کاهش هزینه ها می شود. اما نکته ای که در خرید رنگ ترافیکی وجود دارد؛ این است که شما می توانید ترافیکی سرد را خریداری و به راحتی از آن استفاده نمایید. اما رنگ دو و سه جزئی نیاز به مهارت و تجربه دارد. پس برای استفاده از آنها بهتر است از افراد و یا شرکت های متخصص در این حوزه کمک بگیرید.

رنگ ترافیکی گرم

رنگ ترافیکی گرم بهترین گزینه برای خط کشی تقاطع های پر تردد، سرعت گیرها و پارکنیگ های عمومی است. زیرا اینگونه رنگ ها از ماندگاری بالایی برخوردار هستند. از مزیت های رنگ های گرم ترافیکی می توان به استفاده انها بر روی رنگ های سرد اشاره کرد.
اما برای استفاده از رنگ گرم دقت کنید که باید دمای سطح مورد نظر را افرایش دهید. زیرا نحوه استفاده آنها اینگونه است که بعد از رنگ کردن سطوح مورد نظر باید با استفاده از گرما آنها را خشک کنید.
 

راهنمای خرید

برای استفاده و خرید رنگ ترافیکی باید شرایط قبل از اجرا را برای نتیجه بخشی بهتر آنها آماده نمایید. به همین دلیل بهتر است با کارشناسان این حوزه مشورت کرده تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.
صنایع رنگ جمیل با 19 سال سابقه فعالیت در حوزه فروش انواع رنگ ها می تواند به شما در انتخاب مناسب ترین و بهترین رنگ کمک نماید. همچنین ما می توانیم برای استفاده از رنگ های ترافیکی، خط کشی پارکینگ ها و سایر سطوحی که نیاز به رنگ آمیزی دارند به شما مشاوره و کمک نماییم.
علاوه بر این خدمات با قرار دادن ضمانت پس از فروش بر روی محصولات خود، خریدی مطمئن و آرامش بخش را برای شما فراهم کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر تیم پیشتیبانی رنگ جمیل آماده پاسخگویی به شما همراهان عزیز می باشد.