چگونه پارکینگ خانه خود را خط کشی نماییم؟

چگونه پارکینگ خانه خود را خط کشی نماییم؟

30 مهر 1400 0

چگونه پارکینگ خانه خود را خط کشی نماییم؟

تیم مدیریتی

چگونه پارکینگ خانه خود را خط کشی نماییم؟

 
برای مرز بندی و تفکیک پارکینگ ها در مجتمع های مسکونی و آپارتمانها خط کشی پارکینگ یکی از ضروریات شده است. صنایع رنگ جمیل جهت آموزش خط کشی پارکینگ توسط خود مالکین و تهیه رنگ مشاوره زیر را ارائه می نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران فنی و فروش با خطوط ارتباطی شرکت تماس بگیرید.
- برای خط کشی پارکینگ نیاز به رنگ سفید و زرد ترافیکی تک جزئی، صنایع رنگ جمیل می باشد که براحتی میتوانید از طریق وب سایت www.jamilpaint.com  خرید اینترنتی نمائید و یا با تماس تلفنی خرید کنید.
 

محاسبه مقدار رنگ مورد نیاز برای خط کشی پارکینگ خانه :

 

- برای هر متر طول به عرض 15سانتیمتر 150 گرم رنگ مورد نیاز است.
- جهت رقیق نمودن رنگ از تینر مخصوص رنگ ترافیکی یا تینر فوری 20000 به بالا استفاده گردد که هر دو محصول در صنایع رنگ جمیل موجود می باشد. تینر روغنی رنگ ترافیکی را از بین میبرد و تینرهای فوری 15000 و پایین تر بخاطر داشتن الکل کیفیت و چسبندگی رنگ ترافیکی را تضعیف می کند در صورت عدم دسترسی می توانید از بنزین نیز استفاده نمائید.
 
 
 جنس مناسب کف پارکینگ: سنگ، سیمان، موزائیک، کاشی و آسفالت سطوحی می باشند که رنگ ترافیکی چسبندگی خوبی به آنها دارد.
 
خط کشی پارکینگ آپارتمان
 
 
- نحوه اجراء: پس از انداره گیری و مشخص نمودن محل خط کشی پارکینگ آن را علامت زده و چسب های قهوه ای رنگ نایلونی 5 سانتی که در بازار به چسب مخصوص چسباندن کارتن نامیده میشود با آن چسب ها دو طرف محلی که قرار است خط کشی شود را چسبانده و بعد توسط غلطک رنگ آمیزی 12سانتی که در بازار وجود دارد و قبلاً تهیه نموده اید رنگ ترافیکی بین این دو چسب با ضخامت مناسب اعمال نمائید و بلافاصله قبل از اینکه رنگ ترافیکی رویه ببندد و خشک شود چسب ها را از زمین جدا نمائید . بعد از جدا نمودن چسب ها خطوط صاف خط کشی پارکینگ رویت می گردد. بعد از یک ساعت رنگ ترافیکی خشک می شود و روی آن می شود تردد نمود.
 
درصورتی که تعداد پارکینگ زیاد است با ما تماس بگیرید تا مجری برای شما معرفی و ارسال نماییم و همچنین برای خرید رنگ بیشتر در ظروف 25 کیلویی با ما تماس بگیرید.
 
برای خرید رنگ و محصولات رنگ جمیل و مشاوره با مشاوران با ما تماس بگیرید.22093043-021
فروشگاه اینترنتی رنگ جمیل www.jamilpaint.com
 
 
https://is.gd/osDSRz
https://bit.ly/3gW0KEr

دیدگاه شما درباره این مطلب