shape shape

خط کشی جاده با تیم حرفه ای جمیل | کنترات و ارزان

26 شهریور 1401

اخبار و مقالات

shape
img
خط کشی جاده با تیم حرفه ای جمیل | کنترات و ارزان

26 شهریور 1401

اخبار و مقالات

تیم رنگ جمیل یکی از بهترین و باکیفیت ترین خط کشی جاده را در ایران دارد.

خط کشی جاده

 

برای اجرای رنگ ترافیکی با شماره‌ 021 22093043 تماس بگیرید و از نحوه اجرای خط کشی جاده مطلع شوید.

رنگ جمیل یکی از بهترین تولیدکننده های رنگ ترافیکی در ایران است که میتوانید به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه رنگ ترافیکی از این کارخانه خریداری کنید.

 

فیلم اجرای خط کشی جاده توسط تیم حرفه‌ای کارخانه رنگ جمیل

(اجرای رنگ ترافیکی با مجهز ترین دستگاه)

 

 

تلفن تماس با کارشناسان رنگ جمیل:

 ۰٢١٩١۰١٣٧٥٢

 ۰٢١٢٢۰٩٣۰٤٣

 آدرس: تهران- خیابان آزادی - روبه‌رو استاد معین پلاک ٥٣٥ - طبقه٣- واحد3

 

خط کشی ترافیکی یکی از مهمترین مسائلی است که امروزه به آن پرداخته می شد، زیرا تعداد خودروها در سال های اخیر افزایش داشته است، بنابراین اگر از خط کشی های منظم و مطابق با استاندارد در سطح جاده ها و خیابان ها استفاده نشود هرروزه شاهد تصادف و درگیری های زیادی بین افراد مختلف هستیم، بنابراین اهمیت این مسئله را تا حد زیادی درک می کنیم.

اگر به صورت کامل رنگ ترافیکی را نمی شناسید مقاله رنگ ترافیکی چیست؟ بسیار کمک کننده است.

خط کشی سطح خیابان، جاده های برون شهری، تمامی راه ها، نقاشی عابر پیاده و خط سفید و... با هدف برقراری نظم و امنیت ترافیکی و همچنین بالا بردن آگاهی راننده نسبت به خیابانی که در حال رانندگی است انجام می شود، اغلب این خط کشی های با استفاده از رنگ ترافیکی ویژه یا برچسب های بخصوصی انجام می شود و در اکثر کشورها طرح ها مشابه اما مفاهیم تا حدی متفاوت است.

خط کشی ترافیکی

خاصیت این رنگ ها به گونه ای است تا با شکست نور وسایل نقلیه علائم و خطوط در شب های تاریک نیز مانند روز خوانا و روشن باشد تا رانندگان با استفاده از راهنمایی خطوط رانندگی ایمنی را در سطح جاده تجربه کنند. اجرای رنگ های ترافیکی تنها به خط کشی جاده یا خیابان ها محدود نمی شود و مطابق آنچه در مقاله خرید رنگ مخصوص خط کشی پارکینگ آموختیم این رنگ برای خط کشی پارکینگ های عمومی و تجاری نیز کاربرد دارد که می توانید جزئیات آن را در لینک درج شده مطالعه کنید.

اجرای انواع رنگ ترافیک

اجرای رنگ ترافیکی یکی از کارهای حساس است که نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد، همچنین انتخاب رنگ ترافیکی مناسب و باکیفیت یکی دیگر از المان های مهم در این زمینه به حساب می آید؛ شرکت هومن شیمی فام(صنایع رنگ جمیل) از سال 1380 تا کنون با تولید رنگ ترافیکی و تهیه دستگاه های خط کشی همراه با تیم مجرب و حرفه ای خود به اجرای رنگ ترافیکی در تمام ایران فعالیت داشته است.

برای دریافت اطلاعات دقیق از اجرای خط کشی های ترافیکی در جاده و خیابان ها یا حتی پارکینگ منازل و دیگر ساختمان ها و همچنین قیمت خط کشی ترافیکی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا از خدمات مشاوره رایگان کارشناسان رنگ جمیل استفاده کنید.

 تلفن تماس با کارشناسان رنگ جمیل:

۰٩١٢١٤٨٨٥٧۰

 ۰٢١٩١۰١٣٧٥٢

 ۰٢١٢٢۰٩٣۰٤٣

 آدرس: تهران- خیابان آزادی - روبه‌رو استاد معین پلاک ٥٣٥ - طبقه٣- واحد3

 

خط کشی محوری جاده ها

امنیت جاده ها برای محافظت از جان انسان ها مسئله بسیار مهمی است، زیرا با توجه به آمار تلفات در سال 1399 می توان گفت بین 13000 تا 15000 نفر در سال تلفات ناشی از تصادفات می باشد که نیمی از آن ها متعلق به حوادث جاده ای است، بنابراین هرچقدر امنیت جاده ها بالا باشد، نتیجه آن مستقیماً به ما بر می گردد.

یکی از عوامل مؤثر در تأمین ایمنی جاده ها خط کشی محوری است، شرکت رنگ جمیل در زمینه خط کشی محوری جاده های ایران خدمات زیادی را ارائه داده است، اجرای خط کشی جاده تبریز-مرند یکی از چندین مورد است که در مقاله اجرای رنگ ترافیکی در تمام ایران ویدئوی آن قابل مشاهده است.

خط کشی با انواع رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی نیز مانند دیگر رنگ ها دارای انواع مختلفی است که انواع رنگ ترافیکی را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رنگ ترافیک سرد آکرولیک
  • رنگ ترافیک دو و سه جزئی
  • رنگ ترافیکی گرم
  • رنگ ترافیک کلرو کائوچو

رنگ ترافیکی سرد آکرولیک

با توجه به خاصیت این رنگ ها برای خشک شدن آن ها نیاز به دمای بالایی نمی باشد و اغلب برای خط کشی خارج از شهر از این رنگ ها استفاده می شود، ماندگاری این رنگ ها بین 6ماه تا یکسال است که در صورت اجرای آن با ضخامت استاندارد می توان طول عمر این رنگ را نیز افزایش دهیم.

قیمت خط کشی ترافیکی

رنگ ترافیکی دو و سه جزئی

رنگ ترافیکی دو و سه جزئی از رنگ های کاربردی بر پایه رزین های اکریلیک است که برای خط کشی خیابان و تمامی علائم افقی استفاده می شود. از ویژگی های مهم این رنگ می توان به قابلیت استفاده از آن بدون حلال رنگ ترافیکی اشاره کرد که در نتیجه قابلیت اجرای رنگ با هر ضخامتی را فراهم کرده است.

همچنین هزینه های این رنگ با توجه به ماندگاری و دوام بالای آن بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است، ماندگاری این رنگ با توجه به نحوه اجرا و ترکیبات موجود در آن بین 18 تا 36 ماه است.

رنگ ترافیکی گرم

یکی از رنگ های ترافیکی با ماندگاری بالاتر است که به‌عنوان یکی از رنگ های پرکاربرد محسوب می شود، اغلب استفاده از این نوع رنگ در نقاشی علائم ترافیکی خیابان و خط کشی های مختلف می باشد، رنگ ترافیکی گرم در مقایسه با سرد مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی گوناگون داشته و در نهایت دوام و ماندگاری آن از 18 تا 36 ماه می باشد.

با توجه به مقاومت بالای این رنگ ها برای استفاده در مسیرهای پر رفت آمد اتوبان و بزرگراه ها نیز قابل استفاده و گزینه مناسبی می باشد.

رنگ ترافیکی کلرو کائوچو

از ویژگی های مهم رنگ ترافیکی کلرو کائوچو می توان به مقاومت بالا در برابر اسید و بازهای قوی، محلول نمک و روغن های معدنی، مقاومت سایشی و سرعت خشک شدن بالا اشاره کرد که جهت استفاده در جاده ها، خط کشی خیابان ها، خط کشی پارکینگ و باند فرودگاه ها اشاره کرد.

اجرای علائم ترافیکی

احتمالاً در کف خیابان و جاده ها علائم ترافیکی، انواع نقوش و علائم افقی را مشاهده کرده اید که برای راهنمایی هر چه بیشتر رانندگان در سطح جاده و خیابان های شهری اجرا شده است. از کاربردهای انواع رنگ ترافیکی می توان به اجرای تمام نقوش و علائم ترافیکی اشاره کرد.

اجرای خط کشی ترافیکی فرودگاه

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در صنایع رنگ جمیل، اجرای خط کشی های ترافیکی فرودگاه های سراسر کشور می باشد که این خط کشی ها تا حد زیادی اهمیت بالایی داشته که برای اطلاع از نحوه اجرا می توانید با کارشناسان رنگ جمیل تماس بگیرید.

خط کشی جاده

 

تلفن تماس با کارشناسان رنگ جمیل:

 ۰٢١٩١۰١٣٧٥٢

 ۰٢١٢٢۰٩٣۰٤٣

 آدرس: تهران- خیابان آزادی - روبه‌رو استاد معین پلاک ٥٣٥ - طبقه٣- واحد3

 

خط کشی پارکینگ مسکونی و تجاری

در مقاله خط کشی پارکینگ خودرو به‌صورت کامل اهمیت و مزایای خط کشی پارکینگ های تجاری و مسکونی توضیح داده شده است که از مهمترین آن ها می توان به جلوگیری از هرج و مرج و ایجاد نظم در ساختمان اشاره کرد.

شرکت رنگ جمیل افتخار دارد با استفاده از تجهیزات و دستگاه های خط کشی پیشرفته همراه با تیم اجرایی آموزش دیده و مجرب خط کشی پارکینگ و ساختمان های شما را در متراژهای مختلف با کمترین قیمت ممکن و در کوتاه ترین زمان به انجام برساند.

زیرسازی و اجرا رنگ های ترافیکی زیر نظر متخصصان

همانطور که پیش تر اشاره شد اجرای رنگ ترافیکی و خط کشی خیابان ها با تیم مجرب رنگ جمیل امکان پذیر است؛ از دیگر خدمات قابل ارائه در این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خط کشی معابر به‌صورت محوری
  • امحا و زدودن خط کشی معابر
  • ترسیم انواع فلش، نوشتار و علائم ترافیکی افقی
  • خط کشی محوطه های تجاری، صنعتی و پارکینگ

کلام آخر

خط کشی ترافیکی از آن دسته موارد ضروری در هر شهر، خیابان، جاده، پارکینگ و... به حساب می آید که اگر برای اجرای آن از کارشناسان و تیم حرفه ای کمک بگیرید در نتیجه رنگ حاصل کیفیت بالایی دارد که به تبع ماندگاری بالایی نیز خواهد داشت.

برای دریافت قیمت خط کشی ترافیکی همراه با جزئیات می توانید از کارشناسان این مجموعه مشاوره رایگان دریافت نمایید و علاوه بر بررسی دقیق قیمت، پاسخ تمامی سؤالات خود را نیز از آن ها دریافت نمایید.

 

 تلفن تماس با کارشناسان رنگ جمیل:

۰٩١٢١٤٨٨٥٧۰

 ۰٢١٩١۰١٣٧٥٢

 ۰٢١٢٢۰٩٣۰٤٣

 آدرس: تهران- خیابان آزادی - روبه‌رو استاد معین پلاک ٥٣٥ - طبقه٣- واحد

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده است

ارسال دیدگاه