shape shape

فروش رنگ پلاستیکی در تهران | خرید به قیمت کارخانه

28 مرداد 1401

اخبار و مقالات

shape
img
فروش رنگ پلاستیکی در تهران | خرید به قیمت کارخانه

28 مرداد 1401

اخبار و مقالات

از رنگ پلاستیکی چه می دانید؟ اگر به دنبال انتخاب رنگ مناسب برای رنگ آمیزی منزل خود هستید بهتر است قبل از انتخاب رنگ حتماً تحقیق کاملی از انواع رنگ ساختمانی داشته باشید تا در نهایت رنگی را انتخاب کنید که سازگاری و دوام بیشتری در محیط مورد نظر شما داشته باشد.

فروش رنگ پلاستیکی در تهران یکی از خدمات صنایع شرکت هومن شیمی فام (رنگ جمیل) است که می توانید جهت خرید انواع رنگ پلاستیکی در تهران بصورت حضوری و اینترنتی خرید خود را از این مجموعه انجام دهید؛ همچنین جهت مشاوره رایگان می توانید با استفاده از شماره های زیر از کارشناسان رنگ جمیل کمک بگیرید.

تلفن تماس با کارشناسان رنگ جمیل:

 ۰٩١٢١٤٨٨٥٧۰ 

 ۰٢١٩١۰١٣٧٥٢ 

 ۰٢١٢٢۰٩٣۰٤٣ 

آدرس خرید رنگ پلاستیکی در تهران: تهران - خیابان آزادی - روبه رو استاد معین پلاک ٥٣٥ - طبقه٣- واحد3

قیمت رنگ پلاستیک دیوار

**14

**15

 

خرید رنگ پلاستیکی در تهران

همانطور که می دانید امروزه تنوع رنگ ها بسیار بالا می باشد و زمانی که قصد خرید رنگ برای رنگ آمیزی دیوارهای منزل یا سقف داشته باشیم انتخاب از میان تنوع زیاد کمی دشوار است که در این شرایط بهتر است با انواع رنگ ها آشنایی داشته باشیم تا کاربرد، مزایا و معایب هریک را بدانیم و در نهایت محصولی را انتخاب کنیم که علاوه بر زیبایی و جلوه ای که به دیوارهای منزل ما می دهد دوام و ماندگاری بالایی نیز داشته باشد.

رنگ پلاستیکی یکی از رنگ های پرکاربرد و همچنین پرطرفدار محسوب می شود، از این رو انتخاب و خرید رنگ پلاستیکی باکیفیت از میان برندهای مختلف کار سختی است اما قبل از خرید اگر به سابقه و اعتبار شرکت دقت کنید می توانید با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام دهید.

شرکت هومن شیمی فام از سال 1380 تا کنون با فعالیت مستمر در زمینه تولید انواع رنگ ساختمانی، رنگ صنعتی، رنگ ترافیکی و غیره فعالیت داشته که سابقه طولانی مدت این شرکت سبب شده تا سلیقه اغلب افراد جامعه را شناخته و متناسب با ویژگی های هر دسته از افراد اقدام به تولید رنگ کند، بنابراین با توجه به سابقه طولانی مدت و اعتبار این مجموعه می توان با اطمینان خاطر خرید انواع رنگ پلاستیکی، رنگ روغنی و... را از رنگ جمیل انجام دهید.

خریدرنگ پلاستیکی تهران

مزایا استفاده از رنگ پلاستیک

ابتدا قبل از آنکه مزایای استفاده از رنگ پلاستیک را با هم مرور کنیم بهتر است با استفاده از مقاله رنگ پلاستیک چیست به صورت کلی با ویژگی های رنگ پلاستیک وکاربرد آن در صنایع مختلف آشنا شوید؛ در ادامه برخی از مزایای رنگ پلاستیکی را مشاهده می کنید:

1- یکی از مهمترین مزیت رنگ پلاستیکی و دیوارهایی که با آن رنگ آمیزی شده است قابلیت تمیز کردن آسان است که می توان دیوارها را با استفاده از دستمال نمناک تمیز کرد و حتی اگر با استفاده از دستمال کاملاً تمیز نشود و لکه ای روی آن باقی بماند رنگ های پلاستیکی دارای قابلیت شستشو می باشد.

2- رنگ های پلاستیکی دارای پایه آب می باشد و به همین دلیل در مقایسه با رنگ هایی که پایه نفتی و شیمیایی دارند سازگاری بیشتری با محیط زیست دارد.

3- رنگ پلاستیکی به دلیل نداشتن ترکیبات نفتی و شیمیایی با سلامتی افراد سازگاری بیشتری دارد و می توان در اتاق یا ساختمان های بسته که تهویه مناسبی ندارد استفاده کنید.

4- با توجه به مناسب بودن قیمت رنگ پلاستیک افراد زیادی با بودجه های مختلف قادر به خرید و استفاده از این رنگ جهت رنگ آمیزی منازل خود می باشند.

5- رنگ های پلاستیک در مدت زمان خشک و دیوار نقاشی شده کاملاً قابل استفاده می باشد، بنابراین در مکان هایی که نیاز به رنگ آمیزی فوری دارد می توانید از رنگ های پلاستیکی استفاده کنید.

6- یکی از مزیت های ویژه در رنگ های پلاستیکی روشن قابلیت جذب دما می باشد که می تواند در روزهای گرم تابستان دمای اتاق را متعادل نگهدارد، بنابراین برای عبور رطوبت گزینه مناسبی است(البته که نمی توان انتظار داشت مانند یک کولر اتاق را خنک کندJ)

7- مراحل انجام این رنگ بسیار سریع می باشد، پس با کم کردن هزینه نقاش در نهایت می تواند هزینه های کلی را کاهش دهد، همچنین اگر قصد پاک کردن رنگ پلاستیک را از سطح مشخصی دارید می توانید از مقاله های نحوه پاک کردن رنگ پلاستیک و بهترین پاک کننده رنگ پلاستیک استفاده کنید.

رنگ پلاستیک در تهران

خرید رنگ پلاستیکی در تهران

برای خرید رنگ پلاستیکی در تهران می توانید سفارش خود را در وبسایت فروشگاهی رنگ جمیل ثبت کنید و لازم به ذکر است با توجه به اینکه خرید شما از وبسایت جمیل بصورت مستقیم خرید رنگ از کارخانه می باشد در نتیجه قیمت ها منصفانه و خرید از این مجموعه کاملاً اقتصادی می باشد.

همین حالا می توانید برای مشاوره و انتخاب رنگ با کارشناسان مجموعه رنگ جمیل تماس بگیرید تا شما را در انتخاب رنگ مناسب راهنمایی کنند.

تلفن تماس با کارشناسان رنگ جمیل:

 ۰٩١٢١٤٨٨٥٧۰ 

 ۰٢١٩١۰١٣٧٥٢ 

 ۰٢١٢٢۰٩٣۰٤٣ 

آدرس: تهران- خیابان آزادی - روبه رو استاد معین پلاک ٥٣٥ - طبقه٣- واحد3

 

 کلام آخر

کیفیت رنگ یکی از مهمترین معیارهای افراد برای خرید رنگ می باشد که اگر رنگ مورد نظر خود را از برندهای غیرقابل اعتماد خریداری کنید در نهایت نمی توان انتظار رنگ باکیفیتی داشته باشید. از این رو برای خرید رنگ پلاستیکی با رنگ روغنی و غیره... می توانید از خدمات فروش رنگ پلاستیکی در تهران توسط شرکت رنگ جمیل استفاده کنید و از کیفیت و مرغوبیت آن لذت ببرید.

 

دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده است

ارسال دیدگاه